Вітання,  Звіт про події,  Студентам,  Фотозвіт

Вітаємо магістрів спеціальностей 153 та 171 з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

Не дивлячись на всі складнощі студенти гідно представили свої кваліфікаційні роботи. Захист робіт пройшов на кафедрі МЕЕПП 15 та 16 грудня 2022 року. Члени екзаменаційної комісії відмітили хорошу підготовку студентів до захисту, а також високий рівень теоретичних та практичних розробок здобувачів. Результати деяких робіт можна впроваджувати в навчальний процес Харківського національного університету радіоелектроніки.

Окремо було відзначено роботу студента гр. ЕППм-21-1 Хроменка Артема Геннадійовича (керівник – доц. каф. МЕЕПП Глухов Олег Вікторович). Він показав високий рівень практичних та теоретичних знань, а результати його роботи можуть використовуватись безпосередньо у практичних розробках та для серійного виготовлення. Хроменко А.Г. отримав максимальний бал за кваліфікаційну роботу – 100.

Також було відмічено високий рівень підготовки студентів гр. МНПм-21-1: Вакули Михайла Борисовича (керівник- доцент кафедри МЕЕПП Галат Олександр Борисович) та Сухіна Віктора Володимировича (керівник – проф. каф. МЕЕПП Бондаренко Ігор Миколайович).

За результатами проведення екзаменаційної комісії було рекомендовано трьох студентів для вступу до аспірантури.