Вітання,  Звіт про події,  Оголошення,  Студентам

Щиро вітаємо студентів зарахованих на бюджетну форму навчання по кафедрі мікроелектроніки, електронних приладів та пристроїв!

1 курс

Спеціальність 153 – мікро- та наносистемна техніка,
освітня програма «Мікро- та наноелектроніка»

Удовіченко Валерія Романівна
Редькін Єгор Олегович
Кучер Євген Васильович
Золкін Гліб Павлович
Дмитрук Софія Сергіївна
Гудиря Ярослав Ігорович
Ісаєнко Іван Олександрович
Болотов Олександр Олександрович
Куценко Ілля Юрійович
Биков Родіон Ігорович
Мохонько Леонід Віталійович
Масаликін Даніїл Ігорович
Камардін В′ячеслав Сергійович
Пєвцова Мадіна Олександрівна
Могильний Станіслав Миколайович

Спеціальність 171 – електроніка,
освітня програма «Електронні пристрої та системи»

Шипілов Єгор Юрійович
Білокінь Ввладислав Костянтинович
Вітюк Денис Володимирович
Бібік Сергій Миколайович
Трушин Кирило Олексійович
Сенніков Ілля Сергійович
Кузнецов Ігор Володимирович
Горшенєв Максим Андрійович
Бордунов Олександр Андрійович
Літвінов Платон Русланович
Лебідь Данило Олександрович.
Лисенко Володимир Миколайович


1 курс прискорений

Спеціальність 153 – мікро- та наносистемна техніка,
освітня програма «Мікро- та наноелектроніка»

Борозняк Денис Сергійович

Спеціальність 171 – електроніка,
освітня програма «Електронні пристрої та системи»

Матвієнко Єгор Павлович
Кізь Микита Сергійович
Данілов Вадим Сергійович
Бєляєв Володимир Сергйович
Гуржій Євген Валентинович
Дороднов Олександр Владиславович
1 курс магістратури

Спеціальність 153 – мікро- та наносистемна техніка,
освітня програма «Мікро- та наноелектронні прилади та пристрої»

Сухін Віктор Володимирович
Вакула Михайло Борисович
Позднякова Анна Олександрівна
Колисниченко Микита Сергійович
Ільченко Андрій Дмитрович
Бобринська Анастасія Вадимівна
Таран Олександр Сергійович
Сахарова Ганна Сергіївна
Мамедов Шамиль Магомедрафійович
Падалка Олександр Сергійович
Смирнов Едуард Олександрович
Деркач Дмитро Максимович


Спеціальність 171 – електроніка,
освітня програма «Електронні прилади та пристрої»

Чекубашева Валерія Андріївна
Хроменко Артем Геннадійович
Бодня Денис Олегович
Павленко Даніїл Олегович